מזוזה

רכישת מזוזות

לפני שאתם רוכשים מזוזה אנו ממליצים לקרוא את המאמר שלנו "מה צריך לדעת לפני שרוכשים מזוזה".

אצלנו ניתן להשיג מזוזות (קלף למזוזה) שהם כשרות לכל הדעות ללא התחכמויות וקיצורי דרך של 'בדיעבד' או 'לא מוגה פעם שניה' או ' כשר לדעת הרב הזה או אחר'.

כמובן שניתן לרכוש אצלנו גם מזוזות מהודרות בכמה וכמה רמות הידור.

אמינות

לצערנו שוק התפילין והמזוזות הוא שוק פרוץ ואין בו כללים, כל אחד יכול להחליט שהוא מוכר ואין מי שיפקח עליו. בנוסף לכך רוב רובם של האנשים אינם מבינים בתחום כלל. לכן חשובה האמינות של המקום ממנו אתם רוכשים את המזוזות. כחנות של בית חב"ד רשמי אנו מעוניינים ומחויבים לרמה בסיסית של מזוזות שיהיו כשרות לכל הדעות. ובמקרים מסוימים אף תומכים בענין באנשים שאין ביכולתם לרכוש בעצמם.

מזוזות כתב ספרדי וכתב אשכנזי

ישנם כמה סוגי כתב (גופן FONTׂ) המרכזיים שבהם הם הכתב הספרדי והכתב האשכנזי. מבחינה הלכתית אין בעיה ליוצא עדות המזרח לשים מזוזה עם כתב אשכנזי ולהיפך. אך יש רבים שעניין המסורת חשוב להם ולכן אצלנו ניתן לרכוש את שני סוגי הכתב.

לידיעתכם הכתב האשכזי הוא מעט יותר מורכב ולכן גם קצת יותר יקר. במזוזות הסטנדרטיות לא עשינו הבדל במחיר אבל במזוזות המהודרות כתב אשכנזי מעט יותר יקר.

בית מזוזה

לאחר שקניתם קלף בסטנדרט ראוי, אם אתם מעוניינים בבית מזוזה שאין על כל דלת הגעתם למקום הנכון. אצלנו ניתן לרכוש מגוון רחב של בתי מזוזה אומנותיים עשויים בעבודת יד תוצרת הארץ.  כמובן שיש להשיג אצלנו את גם בתי מזוזה פשוטים וסטנדרטיים שיתאימו לכם לשאר חדרי הבית.

בואו לחנות יודאיקה חב"ד חולון – החנות הרשמית היחידה של 'בית חב"ד' בחולון ובת ים, לראות להתרשם ולקנות.

להתראות.

החנות

חנות מעוצבת ומרווחת

השירות

יחס אישי לכל אחד

האיכות

סטנדרטים ואמינות ללא פשרות
חייג!
WhatsApp chat