מה באמת שומר לך על הבית?!

דף הבית מוצרים מה באמת שומר לך על הבית?!

מומלץ לבדוק תפילין ומזוזות פעם בשנה ובמיוחד בחודש אלול חודש הרחמים והסליחות. שכחלק מתהליך הבדיקה והדקדוק שלנו עם עצמנו אנו בודקים גם את המצוות העוטפות אותנו סביב.

להלן כמה סיבות טובות לבדיקה:

  1. ידוע ומפורסם שמי שקורה להם דבר מצער בגוף, בנפש או בממון ח"ו ההמלצה הראשונית היא לבדוק תפילין ומזוזות לראות האם יש בעיה. ולפעמים עצם הבדיקה פותרת את הבעיה. מזוזות שאינם כשרות אינם מגינות עלינו מצרות.
  2. לצערנו שוק התפילין והמזוזות הוא שוק פרוץ ואין בו כללים, כל אחד יכול להחליט שהוא מוכר ואין מי שיפקח עליו. בנוסף לכך רוב רובם של האנשים אינם מבינים בתחום כלל. לכן חשוב לבדוק את התפילין והמזוזות שוב במקום רציני ואמין.
  3. התפילין והמזוזות עשויים אך ורק מחומרים שהם מעור בהמה טהורה. החומרים טבעיים ועוברים תהליך ארוך של עיבוד שיהפוך אותם לקלף, לרצועות או לבתים לתפילין. גם לאחר העיבוד חומרים אלו רגישים ללחות לחום ולשאר תנאי מזג האויר. וכן כמו בכל חומר ובמיוחד בחומר טבעי ישנו תהליך של שחיקה והתיישנות.
  4. בשביל לבדוק תפילין ומזוזות צריך להיות מגיה (-בודק) מוסמך לענין זה. לא כל אדם שהוא 'סופר סת"ם' יודע גם לבדוק, זהו שלב גבוה יותר ומצריך לימודים נוספים.

גשו עוד היום לבדוק תפילין ומזוזות בבית חב"ד

ביודאיקה חב"ד חולון – החנות הרשמית היחידה של 'בית חב"ד' בחולון ובת ים, לראות להתרשם ולקנות. אנו מביאים אלינו למקום מגיה מוסמך מומחה בתחום בכדי לבדוק את המזוזות. עלות בדיקת מזוזה היא 18 ₪. הבדיקה היא רצינית ומקצועית וללא קיצורי דרך.

רק כך תוכלו להיות בטוחים שהמזוזות שלכם בוודאי כשרות.

החנות

חנות מעוצבת ומרווחת

השירות

יחס אישי לכל אחד

האיכות

סטנדרטים ואמינות ללא פשרות
חייג!
WhatsApp chat